10% zniżki dla wszystkich nowych Klientów na pierwsze zamówienie!

Przyprawy i zioła KOZIERADKA MIELONA - Słoik 200 g
Przyprawy i zioła

KOZIERADKA MIELONA - Słoik 200 g

8,99 zł 8.99
ilość szt.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: KOZM1065

KOZIERADKA MIELONA – Słoik 200 g

Masa netto : 200 g   Kraj pochodzenia : Egipt

Zawartość:  100% kozieradka mielona.

Zastosowanie:

do dań kuchni indyjskiej, dań z jagnięciny, cielęciny, do sosów, dań warzywnych, kanapek, dań z jaj, twarogu, do marynat, macerat, ciast chlebowych, w cukiernictwie.

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu.

Pozostałe informacje:

Na terenie zakładu produkcyjnego wykorzystywane są:

gluten*, gorczyca*, seler*, soja*, laktoza*, jaja*.

Opis produktu:

Kozieradka -  to małe twarde nasionka strąków rośliny przypominającej fasolę. Nasionka te są twarde i żółtawe. Niektóre są podłużne, inne mają kształt rombowaty lub kształt sześcianu, którego boki wynoszą ok. 3 mm. Głęboka bruzda dzieli każde nasionko na dwie części. Dostępne są w całości, suszone, a także w postaci żółtego proszku, ze zmielonych i prażonych nasion.

Bukiet: ciepły i przenikliwy, jest bardziej wyrazisty, gdy nasiona są prażone.

Smak: Mocny, aromatyczny, słodko-gorzki, przypominający palony cukier. 

Kozieradka ma gorzki posmak, podobny do selera bądź lubczyku.

O marce:

SZCZYPTA NATURY dla lepszego smaku!

Wartości odżywcze średnio – 100 g

  • Wartość energetyczna – 1206,00 kJ / 286,00 kcal
  • Tłuszcz – 6,40 g
  • Kwasy tłuszczowe nasycone – 1,50 g
  • Węglowodany – 34 g
  • Cukry – 0,00 g
  • Białko – 23,00 g
  • Sód – 65,89 mg
…
Dlaczego warto wybrać Bella-Bis?
Jakość
Przyprawy Bella-Bis są w pełni naturalne! Bez konserwantów, GMO, glutaminianu sodu.
Dostępność
Możesz je zamówić bez wychodzenia z domu, przez Internet lub telefon. Przesyłki wysyłamy od poniedziałku do piątku, do 24h od momentu zakupu.
Wygoda
Po każdym użyciu, możesz je szczelnie zamknąć, dzięki czemu dłużej zachowają świeżość. Nasze słoiki, dzięki nakrętce Flapper Cap są też bardzo wygodne w użyciu.
Różnorodność
Posiadamy w ofercie ponad 100 przypraw, także te z najdalszych zakątków świata. Kupisz u nas zioła, przyprawy, sole, pieprze, mieszanki przypraw, sosy, a także zioła liofilizowane.
Oszczędność
Przyprawy Bella-Bis są kilka razy tańsze niż te, w tradycyjnych torebkach. Przyprawy w słoikach Bella-Bis o wartości 100zł, w tradycyjnych, papierowych torebkach innych, popularnych firm mogą kosztować nawet 400zł !
Nasze opakowania
…
Rożne pojemności!
Wygodny uchwyt i dozowanie!
Szczelne zamkniecie!

Dzięki specjalnej nakrętce FlapperCap możesz dozować przyprawę, na różne sposoby, bez jej odkręcania. Membrana znajdująca się w nakrętce sprawia, że produkty Bella-Bis są szczelnie zamknięte, zachowują swoje walory smakowe i zapachowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl